חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נוסח מס' 5 לברכת כלה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

לפניכם נוסח מיוחד, מקורי ומרגש לברכת כלה מסורתית בשילוב ברכת כלה חילונית ואישית מהפה של הכלה היישר לחתן, לאורחים ולאבינו שבשמיים מתחת לכיפת השמיים וכיפת החופה.

מוזמנים להדפיס את ברכת הכלה הזו ולהגיע איתה לאולפן ההקלטות שלנו ברמת גן כדי להקליט אותה בצורה מקצועית ומרגשת עם מוזיקת רקע.

נוסח ברכת הכלה:

אבינו שבשמיים,

אני ____ בת ____ ו-___ זכרם לברכה, הנצבת לפניך בערב קדוש ומבורך זה, ברגע החשוב בחיי, רוצה להודות לך על כל הטובות שגמלת עימי מיום היוולדי ועד היום.

תודה על השייכות לעם היהודי בארץ ישראל.

תודה על כל האור והשפע המקיפים אותי .

תודה שאתה איתי תמיד.

תודה על זוג הורים נפלא ומסור, על בית חם ושמחת חיים.

תודה על אמא שלי שלימדה אותי מהי נתינה ואהבה ללא גבולות ואבא שהעניק לי, עד אין קץ, מחומו וחכמתו . תודה על חוט הלב המחבר ביננו ושמעולם לא ניתק.

תודה על הנס והחסד שעשית עמי כשחברת ביני לבין בכיר ליבי, ______.

תודה על הזכות האדירה להיות שוב חלק ממשפחה ולהקים בית בישראל.

ריבונו של עולם, מתפללת אני לפניך שתצליח ותאיר את דרכנו, תרבה אהבה, אחווה, שלום ורעות ביני לבין _____ ותזכנו לחיים ארוכים ומאושרים, חיים של טובה וברכה, חיים של אושר וכבוד ושמור עלינו ועל בני ביתנו מכל דבר רע ונזכה לרוב אושר ונחת מעתה ועד עולם.

ברוך אתה השם אלוקינו מלך העולם שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה.

________ אהובי, היום בוא נכנסת לחיי הוא יום מבורך. אני נשבעת לאהוב, להעריך ולכבד כל רגע מיוחד שאנו חולקים בחיינו. זכיתי בלהיות האישה שלך, זכיתי שאתה אישי.  אתה הנס, המתנה והברכה. האור בחיי.

אהוב יחיד שלי, מהרגע הראשון בו נפגשנו, נוצר ביני ובינך חוט לב. נשמותינו התחברו ולעולם לא יפרדו שוב. אתה המשפחה שלי, אתה העתיד שלי.

אוהבת אותך , עוד מעט אישתך, ______

לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp
דילוג לתוכן