חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צריך להילחץ מברכת כלה? ממש לא!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אנו נתקלים לאחרונה בהרבה בנות אשר חוששות ממש מביצוע ברכת כלה..החלטנו לרשום קצת כדי שנוכל להרגיע אתכן בכל הנוגע להקלטת ברכת הכלה..

קודם כל : רמת הקושי – אין מה לפחד מתפילת הכלה שלך

our_team_6ברכת הכלה היא לא דבר מסובך או קשה, רק צריך לדעת מהם השלבים שצריך לעבור. בהתחלה את רק צריכה לבחור נוסח שאת אוהבת, בין אם נוסח דתי, עדתי או אישי. לאחר מכן תצטרכי להגיע לאולפן הקלטות כדי להקליט את הברכה שבחרת. באולפן יעבדו איתך בצורה מקצועית כדי להוציא את הטייק הכי טוב שאת יכולה, ישלבו מוזיקת רקע ויערכו את הקול שלך ויוסיפו אפקטים רבים שהקול שלך ישמע הרבה יותר טוב. לאחר מכן את נותנת את ברכת הכלה שלך לדיג'יי והוא פשוט יצטרך לנגן את הברכה בחתונה. לאחר שברכת הכלה תסתיים ויתחיל שיר הכניסה את בעצם תכנסי לכיוון החופה. קשה? לא כל כך 🙂

דבר שני : דת – לא חייבים ברכת כלה דתית במיוחד, גם נוסח אישי זה מקובל

יש המון נוסחים זה נכון, אך ברכת הכלה היא לא משהו מובנה, אפשר לשחק עם הברכות והסגנונות. קיימים מגוון גדול של ברכות החל מברכה דתית של הכלה, ברכה שמסמלת עדה מסוימת כמו עדה מזרחית, אשכנזית, ספרדית, אתיופית, רוסית, אנגלית ועוד. יש גם כלות שבוחרות לשלב בין מס' סגנונות ולוקחות מכל ברכה משפטים שהן אהבו. כמו כן, הרבה כלות בוחרות לכתוב בעצמם משהו קטן שהן רוצות לברך בשלב הכניסה לחופה.

דבר שלישי: ההקלטה – לא כזאת קשה כמו שחשבת

הרבה בנות ממש נלחצות שאומרים להם שהם צריכים להגיע לאולפן הקלטות כדי להקליט את ברכת הכלה. אך למעשה מדובר בשלב כיפי, מהנה, חווייתי ומרגש. אתן תגיעו לאולפן שם ישמעו אתכם לראשונה מקריאות את הנוסח המועדף עליכן. המפיק המוזיקלי באולפן יעבוד איתכן על הגיית המילים ועל הדיקציה ויעבוד איתכן על הביצוע, על תהליך הקראת הטקסט ויעזור לכן להוציא את הביצוע האופטימלי והמרגש ביותר. לבסוף תקבלו שילוב של מוזיקת רקע עם ברכת הכלה. תוכלו לבחור מגוון גדול של סגנונות מוזיקה ופלייבקים שישתלבו בצורה מלאה עם הברכה.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן