חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תפילת כלה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

מה זה תפילת כלה?

תפילת כלה הינה תפילה שאומרים אותה בשקט גמור, באמצעות הכלה, בטרם הליכתה לטקס חופה וקידושין. על פי הספר חופת חתנים, אשר נוצר בידי רפאל מילדולה, בראשית המאה התשע עשרה, ושם הוגד כי תפילת כלה נכתבה במקור באמצעות רב יוסף בן סמון. ברבות השנים, תפילת כלה שודרגה ונכתבו מגוון רב של ניסוחים שלה. חלק מהם הוסיפו מקטעים מן שירים מוכרים ובחלק מהם ניתנו כל מיני פסוקים מן המקרא. בנוסף לכך, קיימות כלות אשר נוטשות את תפילת כלה הידועה וכותבות ברכת כלה על פי הדמיון והמלים שלהן.

תפילת כלה

תפילת כלה משפיעה באופן חיובי ופותחת שערי ברכה ואף שערי הצלחה בכל המעשים שלכם. עליכן להתפלל שהקשר עם בני זוגכן יצליח וישגשג. זה גם יעשה לכן טוב לנשמה וגם יפתח לכן דרכים להצלחה עם בני הזוג שלכן. במידה והנכן עוסקות במהות האהבה, כדאי לדעת כי האהבה הינה ההתקשרות הרגשית אשר מגיעה מתוך הערכה כנה לטוב שבבן זוג והן על מנת להכיר את הטוב שבו , צריך להכיר אותו לעומק ולא מהתרגשות של שנייה הודות המראה החיצוני של בן הזוג, לטוב או לרע.

במידה כי האהבה מתחילה מכך שהנכן מעריכות את הטוב של הצד השני, הינה אין במקרה מתרחשת, כי אם דבר מה שהנכן עשויות להסב לו להתרחש . אהבה הינה סיטואציה אקטיבית – הנכן יכולות ממש לייצר אותה. עבור זאת תתמקדו בטוב שבבן הזוג שלכן, לכל איש קיימות תכונות חיוביות. במידה ותבצעו את זה, ביכולתכם להתאהב כהרף עין. האהבה אף נסובה מיכולת נתינה – ככל שישקיעו בני הזוג בכן, כך תאהבו אותם יותר. מפאת גורם זה ההורים שלכם בלי עוררין אוהבים אתכם יותר מכפי שהנכם אוהבים אותם.

ביום החופה והקידושין הרגשות סוערות, אך האהבה האמתית אמורה להיות אז ברמה הכי נמוכה, בשל כך כי צריך לקוות שהיא תתפתח ותתעצם, ככל שבני הזוג יעניקו וייתנו האחד לשניה.

כאשר הנכן מצהירות על דרך חיים במידה והינה עקבית בדרך שבחרתן או שמדובר בדרך חדשה שבן זוגכן בחר עבורכן.

המעלות של הקלטת ברכת כלה

המעלה הכי בולטת של הקלטת תפילת כלה הינה שהברכה הנוגעת ללב של הכלה ביום הנישואין – תישאר כמזכרת לנצח נצחים. בני הזוג בכל עת יוכלו להתבונן בה בכל מקום אשר יציבו את הקלטת ברכת כלה. באפשרותם בכל עת להתבונן בה ולהיזכר בטקס הייחודי שבו הפכו לזוג נשוי כדת וכדין. מעלה נוספת הינה שאלו הינם הביטויים שהכלה בעצמה גרסה. המון נשים ביום חופתן כותבות לעצמם ברכה ייחודית משלהן והן מקליטות אותה באולפן. הווריאציה הפרטית שלהן משמעותית עבורן והן מעוניינות לזכור אותה לעד ולא לשכוח את אשר נאמר לבן זוגן. באופן של הקלטת ברכת כלה המזכרת תישמר לתמיד ובני הזוג יזכרו בכל עת מה אמרה לו הכלה ומה היא בירכה את שניהם.

עבור מי הולמת הקלטת ברכת כלה?

ברכת כלה מהווה גורם מפתיע ומרגש במיוחד, אשר מניח את כניסת הכלות לטקס קדושה של נישואין למיוחד במינו. יש להבין, כי יום הנישואין וכן מעמדו הוא מרגש במיוחד, לפעמים עד כדי שיתוק של יכולת הדיבור. הקלטת תפילת כלה מבעוד מועד במקום להקריא אותה ביום החתונה תסייע לכלות מבינכן להגיד את התפילה ללא יראה או להסתבך במלים הקשות.

לחזור למשהו ספציפי?

Facebook
WhatsApp
דילוג לתוכן