6 סיבות להקלטת ברכת כלה מראש

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הרבה כלות שונות בדעתן. חלק מעוניינות להקליט ברכת כלה מראש באולפן הקלטות וחלק רוצות לומר את התפילה בלייב בזמן הכניסה לחופה או בזמן שהיא ובן זוגה עומדים מתחת לחופה..לנו יש 6 סיבות (ואף יותר) מדוע לא כדאי לך לעשות את הברכה באותו מעמד ולמה כן כדאי לך להקליט אותה מראש!

  1. רצוי להקליט את הברכה כדי למנוע אי נעימות – אם את תחליטי לברך את החתן בלייב בחתונה, יכול להיות שתשכחי את הדף שכתבת מראש בבית או תאבדי אותו ובכך כל הטקסט יכול להישכח. כדי למנוע זאת מקליטים ברכה מראש!
  2. רצוי להקליט ברכת כלה באולפן הקלטות בגלל הסאונד – בדרך כלל המיקרופון והסאונד באולמי הקלטה הם לא הכי טובים, נשמעים עמומים והאפקטים לא אותו דבר..באולפן יוכלו להקליט אותך במיקרופון איכותי שמוציא את כל התדרים מהקול שלך ולגרום לך להשמע כמה שיותר טוב.. בנוסף הסאונד הכללי יהיה הרבה יותר טוב , ברור , חד ומדויק.
  3. כדאי לך להקליט תפילת כלה כדי שהטקסט יהיה ברור – כאשר תגידי את הברכה שלך בלייב בזמן החופה סביר להניח שהסאונד לא יהיה טוב..או שזה יהיה קשור למיקרופון או לדרך החזקת המיקרופון (קרוב/ רחוק מהפה) או בגלל ההתרגשות יהיה לך קשה לדבר באופן רציף..אם תקליטי מראש, יבינו כל מילה שלך כי אנו נעבוד על כל משפט באולפן בצורה הדוקה ונגרום שכל אות תישמע ברור.
  4. באולפן הקלטות אפשר לערוך, בלייב אי אפשר – באולפן ההקלטות המפיק יכול לערוך את הברכה שלך..משמע את יכולה לומר משפט מסוים ולהתבלבל במילה מסוימת, ואז אם זה היה באירוע זה היה פאדיחה..באולפן יוכלו לעצור את ההקלטה שאת טועה או מתלבלבת במילים ולהקליט מחדש..מה שלא קיים במציאות אם תרצי לברך בלייב
  5. באולפן הקלטות ישפרו את הקול שלך – לא אוהבת את הקול שלך? לא אוהבת את איך שאת נשמעת? באולפן הקלטות יוסיפו לך מגוון אפקטים לשיפור ותיקון הקול.
  6. ברכת הכלה תהיה מרגשת יותר – באולפן הקלטות יכולים להוסיף מוזיקת רקע מרגשת, לחבר בהתחלה שופרות, להוסיף בסוף הברכה שיר עוצמתי ומרגש..מה שלא מתאפשר בתיאום מושלם באירוע..חייבים מראש לערוך ולסדר את כל הקטעים, מבחינת תיזמון ומבחינת סאונד.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן