מתי משמיעים את ברכת הכלה בחתונה?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

המסורת של ברכת כלה הפכה להיות אחד הרגעים המרגשים ביותר בחתונה של הזוג האוהב, אפשר להבין למה זהו רגע מרגש בו הכלה אומרת את הדברים הכי חשובים שנמצאים על ליבה, ברכה לעתיד טוב יותר לה ולבעלה.

תמיד נשאלת השאלה מהו הזמן הטוב ביותר להשמיע את ברכת הכלה, לרגע ההשמעה יש משמעות רבה והוא יכול להיות גורם משמעותי  אשר יכול להשפיע באופן ישיר על האירוע.

מהו הזמן הנכון להשמעת ברכת כלה

קודם כל חשוב לומר שמה שלא יהיה ומה שיעצו לכם בסופו של דבר זאת החלטה רק שלכם יש כמה זמנים שנחשבים למתאימים ביותר, הזמנים בהם נהוג להשמיע את ברכת הכלה הם, בצעידה אל החופה, בחופה עצמה, לפני או אחרי החופה.

הזמן המסורתי ביותר להשמיע את ברכת הכלה הוא בדרך כלל לפני הצעידה לחופה. המון זוגות אוהבים להיכנס לחופה עם שיר שהם בחרו מראש, אך בשנים האחרונות החלו גם להיכנס עם ברכת הכלה במקום שיר כמובן שזה לא מתאים לכל זוג אך זה בהחלט אופציה טובה לאלה שעדיין לא סגורים על עצמם.

ניתן לשלב את ברכת הכלה בכל שלב באירוע אך מומלץ לבחור בזמן שהקהל כולו נמצא, כך שתחילת האירוע או סופו הם זמנים פחות מתאימים, בגלל שהברכה כל כך מרגשת מומלץ לשים אותה בשיא הערב, כאשר תהיה הקשבה מלאה של קהל האורחים.

בכל מקרה חשוב ומומלץ לבחור את זמן ההשמעה מראש עוד לפני שהאירוע מתחיל, עוד בשלב התכנונים כדי שלא תצטרכו להתעסק עם זה באירוע עצמו, כיום נהוג גם לשלוח את הקלטת ברכת הכלה לחברים ולמוזמנים לאירוע עוד לפני האירוע, 

נכון שזה יכול להוריד את אפקט ההפתעה באירוע עצמו, אך מצד שני זה יכול להכניס לאווירה את מי שיקבל את הברכה כך שזה שוב לגמרי תלוי בכם ובאופי שלכם, כמובן שאתם לא לבד ואתם מתייעצים עם התקליטן שלכם שלו כבר יש בדרך כלל ניסיון, חשוב להיות שלמים עם ההחלטה ולהשתדל לשים את זה בצד כדי שתוכלו ליהנות מאירוע שלכם.

ברכת כלה בהפתעה

אחת הדרכים להפתיע את הקהל ואפילו את הבעל המיועד זה להקליט את ברכת הכלה שלך מבלי לספר לאף אחד, ברכת כלה בהפתעה זוהי דרך מעולה להפוך את רגע ההשמעה לאפילו מרגשת יותר, כמובן שכדי לעשות זאת חשוב לשמור על דיסקרטיות ולא לספר לאף אחד כדי שברגע האמת זאת תהיה הפתעה אדירה.

התהליך של ברכת כלה בהפתעה הוא אותו דבר רק שבמקרה כזה תצטרכי לדבר עם התקליטן מבלי שהארוס שלך יודע על כך ויחד איתו תבחרו את הרגע הטוב ביותר להשמיע את הברכה, בדרך כלל זה לא יהיה שיר הכניסה מפני שבטח כבר תבחרו אחד לפני, אך כאשר אתם בחופה עצמה זה יכול להיות זמן אידיאלי להשמיע את ההפתעה שהכנת מראש.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן